90 * (-0,1) ^3-4 * (0,1^2-1

+2
Ответы (1)
  1. 29 марта, 22:17
    0
    90 * (-0,001) - 4 * (0,01) - 1 = - 0,09 - 0,04 - 1 = - 1,13