Разложите на множители

5 а-5x

3 х-bx

28xy-49x

64ab в квадрате-8ab

+1
Ответы (1)
  1. 21 августа, 16:30
    0
    1) 5a-5x=5 (a-x)

    2) 3x-bx=x (3-b)

    3) 28xy-49x=7x (4y-7)

    4) 64ab^2-8ab=8ab (8b-1)