Разложите на множители (х+3 у) ² - (3 х-у) ²

+5
Ответы (1)
  1. 10 января, 08:46
    0
    (x+3y-3x+y) (x+3y+3x-y) = (4y-2x) (4x+2y) = 4 * (2y-x) (2x+y)