Разложите на множители многочлен ax-ac-7x+7c

+2
Ответы (1)
  1. 11 августа, 01:35
    0
    Ax-ac-7x+7c = (ax-ac) - (7x-7c) = a (x-c) - 7 (x-c) = (a-7) (x-c)