Падайте в виде суме врази m^2-n^2+m+n

+2
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 07:34
    0
    m^2-n^2-m+n = (m^2-n^2) - (m-n) = (m-n) (m+n) - (m-n) = (m-n) (m+n-1)