Log основание 9 (log осн7 (7log осн3 3))

+2
Ответы (1)
  1. 9 июня, 10:48
    0
    Log (9) log (7) 7log (3) 3 = log (9) log (7) 7*1 = log (9) log (7) 7 = log (9) 1 = 0