Спростити вираз по формулах x²-10xy+25y²-81

+3
Ответы (2)
  1. 26 ноября, 17:15
    0
    = (х^2 - 10 ху + 25 у^2) - 81 = (Х - 5 у) ^2 - 9^2 = (Х - 5 у - 9) • (Х - 5 у + 9)
  2. 26 ноября, 19:06
    0
    (x-5y) (в квадрате) - 9 (в квадрате)

    [ (x-5y) - 9][ (x-5y) + 9]