1 (3a-p) (p+3a)

2 81x2-t2

+5
Ответы (2)
  1. 7 февраля, 03:22
    0
    81*x^2-t^2 = (9*x-t) * (9*x+t).
  2. 7 февраля, 03:44
    0
    1) (3 а-р) (р+3 а) = (3 а-р) (3 а+р) = 9 а в квадрате - р в квадрате