33,6n-76 3/8m,+78 179m-35n при m = 24/25; n=10

+5
Ответы (1)
  1. 13 февраля, 18:25
    0
    33,6x10-76=336-76=260

    3/8x24/25+78=0,36+78=78,36

    179x24/25-35x10=171,84-350=-178,16