Упростите выражение: А) (х+2) (2 х-1)

Б) (2-у) (у2+3)

+3
Ответы (2)
  1. 6 декабря, 03:01
    0
    А) (х+2) (2 х-1) = 2 х в квадрате-х+4 х-2=2 х в квадрате+3 х-2

    Б) (2-у) (у в квадрате + 3) = 2 у в квадрате + 6 - у в кубе - 3 у
  2. 6 декабря, 03:08
    0
    A) (x+2) (2x-1) = 2x в квадрате - x+4x-2=3x+2x в квадрате - 2.

    б) (2-y) (2y+3) = 4y+6-2y в квадрате + 3y=7y+6-2y в квадрате