Решите уравнение

12/1-9 х^2 = 1-3 х/1+3 х + 1+3 х/1-3 х

+2
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 01:47
    0
    12/1-9x^2=1-3x/1+3x+1+3x/1-3x

    12-18x=2

    -18x=2-12

    -18x=-10

    x=5.9