Дано: sinα = - 8 |17; π 3π |2

Вычислите: 1) cos2α

2) Ctg (π |2 + α)

+4
Ответы (1)
  1. 19 октября, 02:17
    0
    1) соs 2a = 1 - 2sin^2 a = 1 - 2 (-8/17) ^2 = 161/289

    2) Ctg (π|2 + α) = - tg a

    tg a = sin a / cos a

    cos a = - корень (1 - (-8/17) ^2) = - 15/17

    tg a = (-8/17) / (-15/17) = 8/15

    Ctg (π|2 + α) = - 8/15