Разложить многочлен на множители (х+у) ^3 - (x-у) ^3-2 у

+4
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 00:55
    0
    1) ^3-2 у=1y

    2) ^3-1y=2y

    3) 1y-2y=0,1y

    Ответ: 0,1y