Х^2-3 х+5=0

решите уравнение)

+2
Ответы (1)
  1. 9 октября, 12:03
    0
    X²-3x+5=0

    D = (-3) ²-4.1.5=9-20=-11

    Uravnenie ne imeet rešenie v R.