1.2+2.4 (345+75) + (675+574) : 575

+1
Ответы (1)
  1. 26 января, 16:02
    0
    1) (345+75) = 420

    2) (675+574) = 1249

    3) 2.4*420=1008

    4) 1249:575=2172

    5) 1.2+1008=1009.2

    6) 1009.2+2172=1011.372