Упростите выражение: 1) b/3b-1+3b^2-1/1-9b2, 2) 1/2m-4+m/4-m^2

+1
Ответы (1)
  1. 13 марта, 10:22
    0
    В/3 в-1 + 3 в²-1/1-9 в²=-в (1+3 в) + 3 в²-1 / (1-3 в) (1+3 в) = - в-3 в²+3 в²-1 / (1-3 в) (1+3 в) =

    =-в-1/1-9 в²

    1/2 м-4 + м/4-м²=1/2 (м-2) + м / (2-м) (2+м) = - 1/2 (2-м) + м / (2-м) (2+м) =

    = - (2+м) + 2 м / 2 (2-м) (2+м) = - 2-м+2 м / 2 (4-м²) = м-2 / 2 (2-м) (2+м) =

    = - (2-м) / 2 (2-м) (2+м) = - 1/2 (2+м)