Решите (2 1/2*4 5/4) / (9 2/3*3 2/3)

+1
Ответы (1)
  1. 27 января, 11:11
    0
    21/2=10.5

    10.5 * 45=472.5

    472.5 / 4=118.125

    92/3=30,6

    30.6 * 3 = 92

    92/2=46

    46/3 = 15.3

    118.125/15.3=7.7