Упрастите (a-b) ^2: (a^2-b^2)

+5
Ответы (1)
  1. 28 ноября, 21:43
    0
    (a-b) ^2=a^2-2ab+b^2

    (a^2-b^2) = (a-b) (a+b)

    a^2-2ab+b^2: (a-b) (a+b)