Разложи на множители: 0,25z-zy^2

+4
Ответы (2)
  1. 6 апреля, 13:23
    0
    0,25z-zy²=z (0,25-y²) = z ((0,5) ²-y²) = z (0,5+y) (0,5-z)
  2. 6 апреля, 13:34
    0
    Z (0,25-y^2) = z (0,5-y) (0,5+y).