B^2c/b^2-cb при b=-0,5; c=2

+3
Ответы (1)
  1. 20 января, 05:12
    0
    =b²c/b (b-c) = b*c / (b-c) = - 0,5*2 / (-0,5-2) = - 1/-2,5=0,4