Разложите на множители двучлен 9c-c^3

+1
Ответы (2)
  1. 10 мая, 13:10
    0
    С (9-с^2) = с (3^2-с^2) = с (3-с) (3+с)
  2. 10 мая, 14:02
    0
    9 с - с³ = с (9 - с²) = с (3 - с) (3 + с)