Алгебра (8-9 а) а=9 а + (6-3 а) (6+3 а)

+5
Ответы (1)
  1. 11 июня, 18:20
    0
    (8-9 а) а=9 а + (6-3 а) (6+3 а)

    8a-9a ²=9a+36-9a²

    8a-9a-9a²+9a²=36

    -a=36

    a=-36