Решить систему {x+y=3 {3x-4y=7

+3
Ответы (1)
  1. 1 ноября, 10:18
    0
    {х+у=3, |*3 ... {х=3-у,

    {3 х-4 у=7; ... {3 х-4 у=7.

    3 (3-у) - 4 у=7

    9-3 у-4 у=7

    9-7 у=7

    -7 у=7-9

    -7 у=2 |: (-7)

    у=-2/7

    х=3-у, у=-2/7

    х=3 - (-2/7)

    х=3+2/7

    х=3 2/7

    Ответ: (3 2/7; -2/7)