Xв кубе+2x в квадрате+x=0

+3
Ответы (1)
  1. 20 октября, 14:07
    0
    X³ + 2x² + x = 0,

    x (x² + 2x + 1) = 0.

    x (x + 1) ² = 0.

    Ответ: - 1, 0.