Розвязать ривняння

у квадрат + 12 у + 20 = 0

х квадрат - 2 х - 35 = 0

+4
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 03:50
    0
    Y^2+12y+20=0

    Д = (12) ^2-4*20=144-80=64

    √Д=8

    y1 = (8-12) : 2=-2

    y2 = (8+12) : 2=10

    x^2-2x-35=0

    Д = (-2) ^2-4 * (-35) = 4+140=144

    √Д=12

    х1 = (-2-12) : 2=-7

    х2 = (-2+12) : 2=5