розвязати рывняння 1) 6+3z=15 2) 2 х-11=-3 3) 4 (2 х+3) = - 4

+3
Ответы (2)
  1. 28 сентября, 03:40
    0
    1) 6+3z=15

    3z=9

    z=3

    2) 2 х-11=-3

    2x=8

    x=4

    3) 4 (2 х+3) = - 4

    8x+12=-4

    8x=-16

    x=-2
  2. 28 сентября, 04:11
    0
    6+3z=15

    3z=15-6

    3z=9

    z=9:3

    z=3

    2x-11=-3

    2x=-3+11

    2x=8

    x=8:2

    x=4

    4 (2 х+3) = - 4

    8x+12=-4

    8x=-4-12

    8x=-16

    x=-16/8

    x=-2