Розвязати рывняння 4z-1,2 (2-5z) = 1-5z

+3
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 14:07
    0
    4z-1,2 (2-5z) = 1-5z

    4z-2,4+6z=1-5z

    4z+6z+5z=1+2,4

    15z=3,5

    z=3,5/15=0,7/3=7/10:3=7/10*1/3=7/30

    z=7/30

    4*7/30-1,2 (2-5*7/30) = 1-5*7/30

    Ответ:z=7/30