X*7+y*3.5=2170 x+y=320

+5
Ответы (1)
  1. 11 июля, 11:04
    0
    Х=320-у 7 (330-у) + 3,5 у=2170 2240-7 у+3,5 у=2170 2240-3,5 у=2170 3,5 у=70 У=20 Х=300