упростить

0,25x в квадрате + xy+y в квадрате = (0,25x в квадрате+xy+y в квадрате) = (0,5x+y вквадрате)

+3
Ответы (2)
  1. 6 ноября, 17:48
    0
    Ответ-0.25 Хв квадрате+ху+у в квадрате=0.25 х в квадрате+ху+у в квадрате-0.5 х-у в квадрате=0.25 х в квадрате+ху+у в квадрате-0.25 х в квадрате-ху-у в квадрате+0.5 х+у в квадрате=0.5 х+у в квадрате
  2. 6 ноября, 20:19
    0
    25x^2 - (x+y) ^2=25x^2-x^2-2xy-y^2=24x^2 - 2xy - y^2 вродебы так