956^2-44^2/406 + 38^2-17^2/72^2-12^2

+5
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 12:17
    0
    956^2=913936

    44^2/406 = 4,77

    38^2 = 1444

    17^2/72^2 = 289/5184 = 0,06

    12^2 = 144

    Ответ 915231,17