6.22x4.7-4.8076:4.04+1.956

+1
Ответы (1)
  1. 22 января, 03:47
    0
    1) 6.22*4.7=29.234

    2) 4.8076/4.04=1.19

    3) 29.234-1.19=28.044

    4) 28.044+1.956=30