6,22*4,7-4,8076:4,04+1,956

+2
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 02:17
    0
    6,22*4,7-4,8076:4,04+1,956=

    (6,22*4,7) - (4,8076:4,04) + 1,956=

    29,234-1,19+1,956=30.