1-7y^2+30y^3 при у = - 0,1

+2
Ответы (2)
  1. 4 мая, 19:08
    0
    1-0,07-30*0,001=1-0,07-0,03=1-0,1=0,9
  2. 4 мая, 20:34
    0
    1-7*0,01+30 * (-0,001) = 0,9