Упрастите вражения: (2 х-у) + (у-х) - у

+5
Ответы (2)
  1. 15 ноября, 18:43
    0
    (2 х-у) + (у-х) - у = 2 х-у+у-х-у=х-у
  2. 15 ноября, 20:13
    0
    раскроем скобки

    2 х-y+y-x-y=x-y