1) решить. 64 б в квадрате-81 а в квадрате =.2) (2 б+5) в кубе =.3) (х-3 у) в кубе =.4) 1-64 у в кубе =.5) 27 х в кубе-216 у в кубе =.6) (4 х-5) (4 х+5) =

+4
Ответы (1)
  1. 8 октября, 06:13
    0
    64b^2-81a^2 = (8b-9a) (8b+9a)

    (2b+5) ^3=8b^3+60b^2+150b+125

    (x-3y) ^3=x^3-9x^2y+27xy^2-27y^3