Розкласти на множники 4x^2-y^2-6x-3y

+1
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 03:25
    0
    4x^2-y^2-6x-3y=4x^2-y^2-3 (2x+y) = 3 (2x+y) (2x+y) (2x-y)
  2. 21 апреля, 03:39
    0
    4x ^{2}-y ^{2}-6x-3y=2x (2x-3) - y (y+3)