Помогите решить

5 х^0,2 * 3 х^-2,2 при х=2

+5
Ответы (2)
  1. 27 июня, 17:55
    0
    5*2^0,2 * 3*2^-2,2=10^0,2*6^-2,2=1,5*0,01=0,015
  2. 27 июня, 19:33
    0
    5*2^0,2 * 3*2^-2,2=10^0,2*6^-2,2=1,5*0,01=0,015