120,03:15-72,492:12-78,156:36

+5
Ответы (1)
  1. 17 июня, 12:28
    0
    120,03:15-72,492:12-78,156:36 = - 0,21

    1) 120,03:15=8,002

    2) 72,492:12=6,041

    3) 78,156:36=2,171

    4) 8,002-6,041=1,961

    5) 1,961-2,171 = - 0,21