Выполните умножение:

(1+3m) (1-3m)

(2x-1) (2x+1)

(2x-y) (2x+y)

(x в квадрате + 2) (x в квадрате - 2)

(у-а в квадрате) (у + а в квадрате)

(а в квадрате - 4) (а в квадрате + 4)

+3
Ответы (2)
  1. 30 октября, 14:20
    0
    1+3 м-3 м-9 мв квадрате = 1-9 мв квадрате

    4 х в квадр-2 хy+2 хy-y в квадр.=4 х-y в квадр.

    4 х в квадр.-2 х+2 х.-1=4 х в квадр.-1
  2. 30 октября, 16:07
    0
    (1+3m) (1-3m) = 1-9m^2

    (2x-1) (2x+1) = 4x^2-1

    (2x-y) (2x+y) = 4x^2-y^2

    (x^2 + 2) (x^2 - 2) = x^4-4

    (у-а^2) (у + а^2) = y^2-a^4

    (а^2 - 4) (а^2 + 4) = a^4-16