упростите выражния:

1) (2 а-5) - (7-2 а+4)

2) 4 * (3 х-у) - 5 * (х+у)

3) - 3 а+7 а-10 а

4) 7 а-5 б-5 а+8 б

5) 2 * (3 м-н) - 9 * (м-2 н)

+2
Ответы (2)
  1. 13 июля, 12:08
    0
    1) (2a-5) - (7-2a+4) = 2a-5-7+2a-4=4a-16

    2) 4 * (3x-y) - 5 * (x+y) = 12x-4y-5x-5y=7x-9y

    3) - 3a+7a-10a=-6a

    4) 7 а-5 б-5 а+8 б=2a+3b

    5) 2 * (3 м-н) - 9 * (м-2 н) = 6 м-2 н-9 м+18 н=-3 м-16 н
  2. 13 июля, 12:43
    0
    1) (2 а-5) - (7-2 а+4) = 2 а-5-7+2 а-4 = 4 а - 16 = 4 (а - 4)

    2) 4 (3 х-у) - 5 (х+у) = 12 х-4 у-5 х-5 у=7 х-9 у

    3) - 3 а+7 а-10 а = - 6 а

    4) 7 а-5 б-5 а+8 б = 2 а + 3 б

    5) 2 (3 м-н) - 9 (м-2 н) = 6 м - 2 н - 9 м + 18 н = - 3 м + 16 н = 16 н-3 м