Разложите на множители: х (2) + 4 х + 3

+3
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 20:24
    0
    х^2+4 х+3=0

    x = - 2+-√4-3

    x=-2+-1

    x=-3

    x=-1

    х^2+4 х+3 = (x+3) (x+1)