Вычислить

2:2,25 * 9/32 - 30/103 * (2/15 + 19/12)

+3
Ответы (1)
  1. 7 мая, 21:39
    0
    1) 2,15+19,12=21,27

    2) 30,103*21,27=640,29081

    3) 22,25*9,32=207,37

    207,37-640,29081=-432,92081