систему уравнений. 3 х+у=2 х+2 у=-6

+5
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 00:46
    0
    3 х+у=2

    х+2 у=-6

    у=2-3 х

    х+2 (2-3 х) = - 6

    х+4-6 х = - 6

    -5 х=-10

    х=2

    у = - 4

    Ответ: (2; - 4)