решите уравнение: 4 у^3-6=6 у^2-4 у

+1
Ответы (1)
  1. 13 июля, 17:04
    0
    4 у³-6=6 у²-4 у

    4 у³+4 у-6 у²-6=0

    4 у (у²-1) - 6 (у²-1) = 0

    (у²-1) (4 у-6) = 0

    у²-1=0 4 у-6=0

    у=±1 4 у=6

    у=1,5