Упростить выражение

0,4 (x-5y) + 1.5 (2x-y)

+5
Ответы (2)
  1. 11 марта, 16:48
    0
    0,4 (x-5y) + 1.5 (2x-y) = 0,4 х-2y+3x-1,5y=3,4x-3,5y
  2. 11 марта, 18:24
    0
    0.4 х-2 у+3 х-1.5 у=3.4 х-3.5 у