2 х (в квадрате) у-2 у (в кубе)

+3
Ответы (2)
  1. 5 июля, 23:46
    0
    2yx^2 - 2y^3 = 2y (x^2 - y^2) = 2y (x-y) (x+y)
  2. 5 июля, 23:49
    0
    2 х^2 у - 2 у^3=2y (x^2 - y^2) = 2y (x - y) (x + y)