вынесите за скобки общий множитель (4 х-4 у) в квадрате, (18 а+27 в) в квадрате,

+1
Ответы (1)
  1. 22 мая, 13:33
    0
    (4 х-4 у) ²=4² (х-у) ²

    (18 а+27 в) ² = (9 (2 а+3 в)) ²=9² (2 а+3 в) ²