Разложите на множители: 4c^8 - 196

+4
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 07:06
    0
    4 с⁸ - 196 = 4 (с⁸ - 49) = 4 ((с⁴) ² - 7²) = 4 (с⁴-7) (с⁴+7)