Интеграл от - 2 до 3 (4 х^3-3 х^2+2 х+1) dx

+3
Ответы (1)
  1. 16 июня, 20:42
    0
    Равен x^4-x³+x²+x|3 - (-2) = 81-27+9+3-16-8-4+2=40