У=4/корень 18 х^2-3 х-1

+1
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 12:26
    0
    Y=4 / √18x*2-3x-1

    y=4 / √36x-3x-1

    y=4 / √33x-1

    y=4 √33x-1/33x-1